آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

بشکه پلاستیکی ترافیکی

با عبور از خیابان‌ها و جاده‌ها حتما با بشکه‌ها و بلوکه‌‌های بزرگی که در حاشیه مسیرها قرار دارد مواجه شده‌اید. بشکه ایمنی از انواع تجهیزات ترافیکی و در دسته جداکننده ترافیکی می باشد که می توان از انواع جدا کننده ها به استوانه ایمنی نیز اشاره کرد. بشکه زرد ترافیکی در گروه جداکننده ها قرار گرفته و یکی از محصولاتی است که برای جدا سازی و افزایش ایمنی محیط هایی مثل: خیابان، بزرگراه، جاده، کارخانه و ... مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین می توان از آنها به عنوان علائم هشداری و راهنمایی برای مشخص کردن اتمام جاده یا مسیرهای انحرافی هم استفاده کرد.
بشکه پلاستیکی ترافیکی

تولید کننده بشکه ترافیکی 

بشکه ترافیکی به عنوان یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی است که به دلیل نوع کاربرد های متفاوتی که می تواند داشته باشد انواع گوناگونی دارد که انواع بشکه ترافیکی را در سایز های متفاوت در سایت درج شده است. انواع بشکه ایمنی ترافیکی در ابعاد مختلف و معمول 85 و 105 سانتی متری و برحسب مقدار ماده تزریق شده به آن تولید می شوند.

کاربرد بشکه ترافیکی 

 بشکه ترافیکی نوعی از وسایل ایمنی است که در افزایش امنیت جاده ها نقشی اساسی دارد.  بشکه ترافیکی از جنس پلاستیک پی وی سی بوده که باعث شده خاصیت انعطاف پذیری این بشکه ها چند برابر گردد.بشکه ترافیکی ضربه گیر است و نیرو و فشار وارده بر خود را دفع می نماید.از این بشکه ترافیکی در جاده های خطرناک به ویژه پیچ جاده ها استفاده می کنند. این وسایل ایمنی مقاومت بالایی داشته و در صورت برخورد اشیای سنگین مانند ماشین، له و خراب نمی گردند. برای افزایش رویت پذیری این بشکه ترافیکی در شب، از شبرنگ های متنوعی استفاده می کنند که خود این شبرنگ ها به نوعی چسبنده است.مواد پلی اتیلن به کار رفته در این بشکه ها در برابر آفتاب زدگی مقاوم است و در اثر قرار گرفتن طولانی زیر نور آفتاب دچار پوسیدگی نمی گردد. بشکه ترافیکی در ارتفاع های 85 و 105 سانتی متری در این سایت ارائه می گردد.علاوه بر کاربردهایی که این بشکه ها در جاده ها دارد، برای تعیین محدوده خطر اطراف ساختمان های در حال احداث از این بشکه ایمنی ترافیکی استفاده می کنند.

تولید کننده بشکه ترافیکی

خرید  بشکه ترافیکی 

از بشکه ایمنی ترافیکی در جاده ها و خیابان ها برای کنترل ترافیک و سرعت و همچنین به عنوان علامتی جهت هشدار و راهنمایی استفاده می شود. اما استفاده ی رایج از آن ها به عنوان هشدار خطر می باشد. برای مثال در نزدیکی کارخانه ها، جاده هایی که در حال و ساخت و ساز هستند و … از بشکه های ایمنی ترافیکی برای هشدار به رانندگان استفاده می شود. از بشکه های ترافیکی به عنوان هشدار دهنده های ساخت و ساز در مسیر جاده ها نیز استفاده می شود چون به علت نوع شکل شان مانع بیشتری را برای دیدن ایجاد می کنند. البته این وسیله بسته به نظر کارشناسان مربوطه می تواند دارای کاربردهای مختلف زیادی باشد.