آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

بشکه ترافیکی ایمنی

بشکه ترافیکی ایمنی از جنس پلی اتیلن و با ارتفاع 105 سانتیمتر و وزن 7 کیلوگرم قابل سفارش دهی می باشد. این محصول از تجهیزات ترافیکی بسیار پرکاربرد سایت یک دو سه سازه به حساب می آید. بشکه های ایمنی با قابلیت ضربه گیری بالا در مقابل هر گونه فشار و ضربه مقاومت به وسیله جذب کردن شدت ضربات از میزان خسارات می کاهند. بشکه ایمنی فوق دارای شبرنگ بسیار باکیفیت به رنگ زرد فسفری می باشد که هدف از آن دیده شدن بهتر این بشکه ها در شب توسط رانندگان می باشد. این محصول پلی اتیلنی به گونه ای طراحی شده که در هنگام وارد شدن ضربه، شدت ضربه را کاهش داده و باعث پایین آمدن خسارت به مسافران و خودرو میشود. بشکه ایمنی پلی اتیلنی که از ملزومات بسیار مهم تجهیزات ترافیکی به حساب می آید معمولا در خیابان ها و جاده های در دست ساخت و تعمیر و به منظور هشدار به رانندگان قرار داده می شود. 

بشکه ترافیکی ایمنی

تولید کننده بشکه های ترافیکی 

جذب حداکثر میزان ضربه برای جلوگیری از خسارات بشکه های ایمنی از مواد پلی اتیلن درجه یک و مواد آنتی یووی ساخته شده است که در برابر تابش آفتاب مقاوم هستند. بشکه های ترافیکی قابلیت نگهداری آب و شن را دارند و به این جهت هنگام تصادف سبب کاهش صدمات می گردد. از این رو نقش مهمی در امور راه ها و عملیات عمرانی ایفا می کنند. بشکه های ترافیکی به دلیل دارا بودن شبرنگ های ترافیکی که روی آن ها نصب می شود می توانند مسیرهای طولانی را با رعایت نکات ایمنی جداسازی کنند. این بشکه ها در وزن های مختلف و در دو ارتفاع 105 و 85 سانت و به رنگ زرد تولید می شوند.

کاربرد بشکه های پلاستیکی  ترافیکی 

یکی دیگر از کاربردهای مهم این بشکه های ایمنی در پروژه های ساختمانی جهت مشخص نمودن محدوده خطر ریزش مصالح ساختمانی و همچنین برای نشان دادن جهت حرکت خودرو ها است. از دیگر موارد کاربرد بشکه ایمنی در کارخانه ها و جداسازی انبارها و همچنین قابل نصب در خروجی های پر خطر می باشد.امروزه در زندگی ماشینی و پر ترافیک شهری ، در بسیاری مسیرها نیاز به جداسازی و یا مسدود کردن خیابان جهت انجام کارهای اجرایی و تعمیراتی از قبیل بهسازی آسفالت ، تعویض لوله آب شهری ، خط کشی و … وجود دارد و این مهم با موانع ترافیکی که موقت و متحرک هستند قابل انجام است .

بشکه زرد ترافیکی

ویژگی بشکه های ترافیکی 

مهمترین ویژگی بشکه ایمنی قابلیت پر کردن آن با آب و شن برای افزایش وزن است که آن را تبدیل به یک بلوک بسیار سنگین میکند. اندازه پر کردن بشکه ایمنی ترافیکی با خاک ، آب ، شن و ماسه به مکان مورد استفاده بستگی خواهد داشت بنابراین بر اساس مکانی که قرار است استفاده شود می توان نوع آن را انتخاب کرد. بعد از اتمام کار با آن هم به راحتی می‌توان آب داخل آن را تخلیه و به‌ راحتی آن را جابجا کرد.

 انواع بشکه های ترافیکی تولید شده در شرکت جهان ترافیک 

بشکه زرد ترافیکی ۸۵ سانتیمتری

کله قندی ترافیکی ارتفاع ۲۵ سانتیمتر

کله قندی ترافیکی ارتفاع ۷۵ سانتیمتر

سرعت گیر لاستیکی سایز ۲۵ در ۳۵

بشکه ایمنی از لوازم ترافیکی، در معابر شهری و به منظور کاهش حوادث ترافیکی کاربرد دارد. و جهت ایمن سازی محیط در کارخانه ها و جداسازی انبار ها، بزرگراه ها، راهها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین به جهت ضربه گیر بودن از آن استفاده می شود و قابل نصب در خروجی های پر خطر می باشد.بشکه ایمنی از جنس پلاستیک محکم و بادوام و با وضوح رنگ بالا ساخته‌ شده است که به نام بشکه پلاستیکی ترافیکی نیز شناخته می شود. مواد تشکیل دهنده بشکه زرد ترافیکی پلی اتیلن میباشد. بشکه ایمنی در دسته جدا کننده ها قرار دارد.