آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

تابلو ترافیکی در اصفهان

این روزها با افزایش جمعیت به خصوص در کلان شهرهایی مانند اصفهان، شاید ایجاد هرج و مرج در خیابان ها و جاده ها هستیم. لذا در جهت پیشگیری و یا رفع این مشکل، استفاده از تجهیزاتی همچون تابلو ترافیکی ضروری می باشد. با گسترش شهر نشینی و به دنبال آن افزایش عبور و مرور وسائل نقلیه به منظور نظم بخشیدن به عبور و مرور، از تابلوترافیکی راهنمایی و رانندگی برای هشدار و اطلاع رسانی به رانندگان استفاده می شود. تابلو راهنمایی و رانندگی از مهمترین تجهیزات ترافیکی است، چرا که یک راه هشدار در زمان رانندگی به شمار می آید.  لذا خرید و نصب آن در نقاط مختلف شهری و جاده ای ضرورت دارد. 
شرکت جهان ترافیک یکی از معتبرترین فروشگاه های تولید و عرضه تجهیزات ترافیکی است. جهت سفارش و خرید تابلو ترافیکی در اصفهان می توانید از طریق درگاه های ارتباطی این شرکت اقدام نمایید. 

فروش تابلو ترافیکی در اصفهان

تجهیزات ترافیکی از اصلی ترین ملزومات برای کنترل عبور و مرور، مدیریت ترافیک، حفظ ایمنی راه ها و جلوگیری از وقوع تصادفات در اصفهان و دیگر شهرها به شمار می آیند. از کاربردی ترین این تجهیزات می توان تابلو ترافیکی اشاره کرد. اکثر تصادفات، خسارت های جاده ای، گم کردن مسیر و مواردی از این دست در خیابان هایی اتفاق می افتد که تابلو ترافیکی وجود نداشته یا با نواقصی همراه بوده است. با نصب انواع تابلو ترافیکی در خیابان های شهری و برون شهری، جاده، اتوبان، معابر و … می توان جاده را استاندارد سازی کرده و راننده را در مسیر همراهی نمود.
فروش تابلو ترافیکی در اصفهان به راهداری ها و سایر مسئولان مربوطه این امکان را می دهد تا تمامی مسیرهای عبوری وسایل نقلیه را با این ابزار تجهیز کرده و بدین طریق خسارات رانندگی را به حداقل رسانده و ایمنی جاده ها را ارتقا دهند.  
تابلو ترافیکی در اصفهان

 

قیمت تابلو ترافیکی در اصفهان

با افزایش تعداد وسایل نقلیه برای تامین امنیت و نظم در معابر شهری و بورن شهری، استفاده از تجهیزتی همچون تابلو ترافیکی الزامی می باشد. این تابلو ها باید متناسب با جاده و.نوع کاربرد آن خریداری گشته و در محل مناسب نصب شوند.تا علاوه بر علاوه بر قرار داشتن در معرض دید راننده، مانعی در مسیر نباشند.  قیمت تابلو ترافیکی در اصفهان  با توجه به نوع کاربردی آن بسیار مناسب و مطلوب است.و بر اساس ویژگی ها و مشخصات آن معین می گردند.  

انواع تابلو ترافیکی

به طور کلی تابلو ترافیکی در سه دسته قرار می گیرد. این تابلوها که از مهم ترین عوامل تامین امنیت و نظم در معابر شهری و بین شهری بشمار میروند، شامل موارد زیر هستند:  
تابلو بازدارنده 
تابلو هشدار دهنده
تابلو آگاهی دهنده 

تابلو ترافیکی