آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 13100/02/22 - 13:46
كد :80

چراغ چشمک زن دوخانه خورشیدی

یکی از تجهیزات و لوازم ترافیکی قابل استفاده در خیابان ها ، چراغ های چشمک زن میباشد . این چراغ ها جلب توجه می کنند و رانندگان و عابرا را از خطر مطلع می نمایند . چراغ راهنمایی دو خانه یکی از اجزای این گروه می باشد . نصب این چراغ ترافیکی به علت وزن پایین آن بسیار آسان و ساده می باشد.

یکی از تجهیزات و لوازم ترافیکی قابل استفاده در خیابان ها ، چراغ های چشمک زن میباشد . این چراغ ها جلب توجه می کنند و رانندگان و عابران را از خطر مطلع می نمایند . چراغ راهنمایی دو خانه یکی از اجزای این گروه می باشد . نصب این چراغ ترافیکی به علت وزن پایین آن بسیار آسان و ساده می باشد. چراغ چشمک زن خورشیدی یکی از انواع محصولات ترافیکی میباشد که از پنل خورشیدی در ساخت آن استفاده شده است . این قابلیت سبب میشود بدون نیاز به نیروی خورشید این چراغ راه اندازی شود . به این معنی که این محصول توسط نیروی خورشید تغذیه می شود . شرکت جهان ترافیک ارائه دهنده چراغ چشمک زن دو خانه سولار یا خورشیدی می باشد . 

 

قیمت چراغ چشمک زن سولار تک خانه

چاغ های چشمک زن ترافیکی بصورت تک خانه ، دو خانه ، سه خانه و ... ساخته میشود و کاربردهای مختلفی دارد . از این تجهیزات بیشتر در تقاطع و چهارراه ها ، پیچ های خطرناک ، مناطق پر رفت و آمد و ... استفاده میشود . چراغ راهنمایی تک خانه سولار می تواند به صورت 7 شبانه روز در تاریکی و 14 شبانه روز به صورت هوای نیمه ابری کار کند . چراغ های راهنمایی بصورت لامپی و led نیز ساخته میشود . اما امروزه از چراغ های سولار به دلیل صرفه جویی در مصرف برق بیشتر استفاده میشود  .

تجهیزات کنترل ترافیک

تجهیزات کنترل ترافیک برای نظم دهی به خیابان ها تولید شده است و بهترین نتیجه را در ایجاد ترافیک شهری با نظم و امنیت بالا بر عهده دارد . چراغ چشمک زن یکی از تجهیزات کنترل ترافیک محسوب میشود که به صورت عمده به فروش می رسد. چراغ راهنمایی خورشیدی بدون نیاز به انرژی برق و یکی از مناسب ترین سیستم های مورد استفاده در جاده ها و نقاطی که دسترسی به انرژی برق وجود ندارد. برای خرید تجهیزات کنترل ترافیکی و چراغ های راهنمایی رانندگی با ما در تماس باشید .