آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

فروش چراغ راهنمایی چشمک زن

چراغ راهنمایی چشمک زن از جمله مهم ترین تجهیزات کنترل ترافیک است که امروزه کاربرد بسیار زیادی در مکان هایی همچون تقاطع جاده ها، ورودی و خروجی معابر و… دارد .از این چراغ در مکان هایی که احتیاج به هشدار و اعلام خطر دارند استفاده میشود . این وسیله که برای نظم دهی رفت و آمد نصب می شود به صورت خودکار طراحی شده است و چراغ های رنگی آن ها پس از مدتی روشن و یا خاموش می شوند.جهان ترافیک تولید کننده انواع چراغ های راهنمایی و رانندگی می باشد که آن ها را با بهترین قیمت به بازار ارائه خواهد داد . این شرکت نماینده فروش چراغ راهنمایی چشمک زن  در سراسر کشور می باشد که توزیع آن در شهرهای مختلف مثل تهران ، کرج ، مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز و ... انجام میشود . 
فروش چراغ راهنمایی چشمک زن

انواع چراغ راهنمایی چشمک زن

  1. چراغ راهنمایی لامپی
  2. چراغ راهنمایی سولار
  3. چراغ راهنمایی LED

چراغ راهنمایی لامپی

این چراغ راهنمایی و رانندگی برای کنترل ترافیک ها در خیابان ها و معابر ، جاده ها و بزرگراه ها و ... استفاده میشود . چراغ راهنمایی و رانندگی لامپی ساده ترین و قدیمی ترین نوع چراغ راهنمایی می باشد . این لامپ ها که منبع تغذیه آنها برق شهری است پرتاب نور مناسبی دارند اما مصرف برق آنها بسیار بالا است . به همین دلیل کمتر از آن ها استفاده میشود 
چراغ راهنمایی لامپی

چراغ راهنمایی LED

 اصلی ترین نیازهای تمامی شریان های اصلی و فرعی پر تردد هر شهر و منطقه ای چراغ راهنمایی میباشد تا امنیت تقاطع ها حفظ گردد و میزان تصادفات و آسیب ها به حداقل رسد.چراغ راهنمایی LED  نوعی از چراغ راهنمایی چشمک زن میباشد که از چراغ های الکترونیکی کوچکی ساخته می شوند که با ولتاژ برق شهری کار می کنند و مواد اولیه در ساخت بدنه آن ها از پلی کربنات می باشد . طول عمر بالا و هزینه مناسب آن از مزایای این چراغ ها محسوب میشود . 
چراغ راهنمایی سولار
همانطور که از نام این چراغ پیداست ، چراغ راهنمایی چشمک زن سولار ، انرژی تامین روشنایی خود را از طریق نیروی بدست آمده از نور خورشید تامین می نماید . این چراغ انرژی لازم برای روشن کردن ال ای دی ها را از نور خورشید گرفته و آن به باطری هایی که در مدار چراغ خورشیدی قرار داده شده است ، میگذارد. باطری موجود در چراغ راهنمایی ال ای دی سولار برق لازم برای روشن کردن ال ای دی ها را در اختیار آنها قرار می دهد.

قیمت چراغ راهنمایی چشمک زن

چراغ راهنمایی چشمک زن یک فرایند ساده برای کنترل ترافیک می باشد که کمک شایانی به کاهش تصادفات ، جلوگیری از ترافیک و برقراری نظم در سطح خیابان ها نموده است . ماژول های چراغ راهنمایی  بر روی چراغ راهنمایی نصب می شوند و مانند چراغ راهنمایی دارای سه رنگ سبز، زرد و قرمز هستند و برای کاربردهای مختلفی طراحی شده اند و مقاوم در برابر اشعه فرابنفش و یا یو وی می باشند. جهان ترافیک تولید کننده چراغ راهنمایی چشمک زن تک خانه ،چراغ چشمک زن دو خانه ، سه خانه و ... می باشد . برای استعلام قیمت چراغ راهنمایی چشمک زن  با جهان ترافیک نماینده فروش تجهیزات کنترل ترافیک تماس حاصل نمایید .